ملاقات مدیرعامل رعدالغدیر با مدیر عامل رعد 

با هدف معارفه و توسعه همکاری های مشترک بین دو مجموعه، صبح امروز رعد الغدیر میزبان میهمانانی از مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد بود.
به گزارش روابط عمومی رعد الغدیر؛ در این ملاقات که دکتر هاجر حکیمی مدیرعامل رعد و رضا سخن سنج مدیر روابط عمومی مجتمع رعد حضور داشتند، علیرضا آتشک مدیرعامل رعدالغدیر ضمن خیر مقدم به معرفی فعالیتها و شرحی از مهمترین سرفصل کاری رعد الغدیر در امور اشتغالزایی برای افراد دارای معلولیت پرداختند.
وی با اشاره به فرصتهای ایجاد شده در زمینه اشتغال توانیابان گفت: در حال حاضر۲۵۰ نفر از افراد دارای معلولیت در رعدالغدیر مشغول به کار هستند که تعداد ۱۵۰ نفر از آنها در زمینه کالسنتر مشغول هستند. همچنین تعداد۷۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت هم از طریق فرآیند کاریابی در شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی موفق به اشتغال بکار شده اند
آتشک با تشریح استراتژی رعد الغدیر در سال ۱۴۰۰ از تلاش رعد الغدیر در اشتغال زایی برای ۱۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت گفت و ادامه داد: در صورت تمایل و نظر موافق هسته فکری و مجریان مجتمع رعد، این موسسه آمادگی بکار گیری و استخدام افراد دارای معلولیت مجتمع رعد را از طریق مصاحبه و گزینش به صورت دورکار خواهد داشت.
علیرضا آتشک همچنین پیشنهاد آمادگی موسسه رعد الغدیر را برای اعزام مربی، مشاوره و انتقال تجربه به منظور راه اندازی دوره آموزشی اپراتوری مراکز تماس را تقدیم مدیرعامل رعد نمود.
وی با اشاره به مجوز رسمی رعدالغدیر از سازمان فناوری ارتباطات و اطلاعات، تامین زیرساخت فنی و مخابراتی قوی و اعتماد و علاقمندی ایجاد شده برای کارفرمایان و صاحبان کسب و کار به حمایت از اشتغال توان یابان گفت: بدون شک در صورت تمایل بانیان مجتمع رعد، تجمیع فرصتها، ارتباطات و سرمایه های اجتماعی دو مجموعه در حوزه نهضت اشتغالزایی برای توانیابان، می تواند نقشی موثرتر و شتابدهندگی بیشتری در رفع معضل اشتغال این قشر ایجاد نماید.
هاجر حکیمی مدیر عامل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد ضمن تاکید بر ضرورت توجه به موضوع اشتغال زایی گفت: متولیان و برنامه ریزان در مجتمع رعد طیفی از فعالیتهای خیریه را در حمایت از توانمندسازی افراد دارای معلولیت دنبال می نمایند که در آن ضرورت توجه به مقوله فرهنگ سازی اجتماعی و توسعه خدمات بیشتر در این زمینه هم در بخش توانیابان و هم سایر آحاد جامعه مد نظر رعد می باشد.
پیشنهاد راه اندازی اندیشکده کارآفرینی اجتماعی با مشارکت مجتمع رعد هم  پیشنهادی بود که از سوی علیرضا آتشک به مدیر عامل مجتمع رعد برای بررسی بیشتر داده شد.
بازدید از فعالیتهای کارآفرینی رعدالغدیر، مراکز تماس و کارگاه های اشتغال افراد دارای معلولیت در زمینه خیاطی  و مشاهده آثار و محصولات هنرجویان رعدالغدیر هم از جمله اتفاقات جنبی این جلسه بود.
این آشنایی با عکس یادگاری به پایان رسید.

نظرات شما
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب