موسسه نیکوکاری رعدالغدیر مرکز اشتغال و رفاه توان‌یابان

موسسه نیکوکاری رعدالغدیر تنها مرکز حرفه ای چندجانبه با تمرکز توانبخشی، آموزش، ورزش و اشتغال افراد دارای معلولیت در چهارشاخه مرکز تماس، صنایع دستی و خیاطی است. معلولان این موسسه مدتهاست ثابت کرده اند آنچه که در موسسه رعدالغدیر رقم میخورد حق طبیعی و اجتماعی جامعه، هدف افراد دارای معلولیت است. مرکز رعدالغدیر پذیرای کودکان توان‌یاب از بدو تولد تا بزرگسالان حدود ۴۰ سال می باشد. اگرچه برای هر رده سنی متناسب با نیازهای فردی آموزش و توان‌یابی انجام می شود، اما امروز در نقطه ای ایستاده اند که با افتخار می گویند رعدالغدیر پیشگام اشتغال توان‌یابان در حوزه مرکز تماس و مرکز پیام است. رعد الغدیر موسسه مردم نهادی است که به منظور ارتقای توانایی های افراد توانیاب (معلولین جسمی و حرکتی) از سال ۱۳۸۰ توسط چند تن از افراد نیکوکار در منطقه محروم جنوب غرب تهران تاسیس شده است. این خیریه تاکنون موفق به توانمندسازی روحی، جسمی، حرفه ای و اجتماعی بیش از ۳۲۰۰ نفر از معلولین و ایجاد اشتغال برای ۸۵۰ نفر از آنها شده است.

علیرضا آتشک مدیرعامل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر می گوید: اگرچه فعالیت ما در موسسه رعدالغدیر با توان یابی و آموزش افراد دارای معلولیت آغاز شد اما در حال حاضر بخش مهمی از فعالیت نیروها در حوزه اشتغال جهت گرفته است. خوشبختانه امروز میتوانیم با جرأت اعلام کنیم توانسته ایم موسسه نیکوکاری رعدالغدیر را به کانونی برای حضور فعال افراد دارای معلولیت و مرکز کارآفرینی اجتماعی و فعالیت های ورزشی نیروهای توان یاب در همه گروه های سنی تبدیل کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس http://yun.ir/2u4fbf

منبع: خبرگزاری مهر http://yun.ir/ad46g4

منبع: خبرگزاری تسنیم http://yun.ir/20zp7a

منبع: خبرگزاری ایرنا http://yun.ir/09f696

منبع: خبرگزاری میزان http://yun.ir/l81wq6

منبع: خبرگزاری دانشجو http://yun.ir/trclsd

منبع: خبرگزاری صدا و سیما http://yun.ir/x4kco3

منبع: خبرگزاری ایکنا http://yun.ir/uycfl4

منبع: خبرگزاری برنا http://yun.ir/lru45

منبع: خبرگزاری آنا http://yun.ir/v7gica

منبع: خبرگزاری ایسکانیوز http://yun.ir/psoml1

منبع: آژانس عکس تهران http://yun.ir/v3ybof

منبع: روزنامه جوان http://yun.ir/ab0qr1

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

با حضور رئیس هیئت مدیره رعد الغدیر؛
بیست و ششمین مرکز مشابه رعد الغدیر در چابهار به طور رسمی افتتاح شد

بیست و ششمین مرکز رعد الغدیر ( آوای روشنایی چابهار) با حضور علی سلطان زاده رئیس هیئت مدیره، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان، رئیس سازمان بهزیستی، مدیران شهری و اعضای شورای شهر، مدیران مناطق آزاد و جمعی از خیرین روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر