نذر ماسک

با پنج هزار تومان می توانید در کمپین سهام مهربانی که این بار برای تولید و توزیع ماسک به راه افتاده، عضو شوید.

کمپین سهام مهربانی به همت موسسه نیکوکاری رعدالغدیر و با هدف جذب مشارکت های خیرین در تولید ماسک به نفع حمایت از کادر درمان کرونا و توزیع رایگان آن در استان های محروم کشور در حال اجراست .

این کمپین از روز پنج شنبه ۲۳ اسفند ماه آغاز و تا پایان اسفند ۹۸ ادامه خواهد داشت.

در این کمپین با هر ۵۰۰۰ تومان یک عدد ماسک الیاف نخ-پنبه توسط دستان هنرمند افراد دارای معلولیت شاغل در کارگاه خیاطی رعدالغدیر تولید، استریل و بسته بندی شده و سپس در بین کادر درمان و بیماران درگیر با کرونا در مناطق محروم به صورت رایگان توزیع می شود.

علاقه مندان می توانند برای مشارکت در این کمپین مبلغ اهدایی خود را به شماره کارت ۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۰۰۹۳۰ بانک پارسیان به نام موسسه نیکوکاری رعدالغدیر واریز نمایند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر