نشست مشترک علی بابا و رعد الغدیر در دفتر مرکزی رعد الغدیر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

نشست مشترک علی بابا و رعد الغدیر در دفتر مرکزی رعد الغدیر برگزار شد.

در این جلسه که با دعوت رسمی روابط عمومی رعد الغدیر و پیگیری های معاونت کارآفرینی واشتغال این موسسه برگزار شد، مدیران دو مجموعه ضمن گفتگو آشنایی با فعالیتها و خدمات یکدیگر؛ تصمیم به مشاوره و همکاری مشترک در زمینه ایجاد اشتغال، در حوزه اپراتوری مراکز پیام، با بکار گیری نیروهای توانیاب را گرفتند .
در ادامه این نشست، مدیران علی بابا از کالسنترهای این موسسه بازدید نمودند و از نزدیک در جریان توانمندیهای توانیابان در این حوزه قرار گرفتند.
در همین رابطه گفتنی است که مجموعه علی بابا چندی پیش فراخوانی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته بود که طی آن تمایل خود را به استخدام نیروی توانیاب (معلولان جسمی حرکتی) در زمینه اپراتوری مراکز پیام را اطلاع رسانی کرده بود.
موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در حال حاضر تنها مرکز تربیت نیروی توانیاب متخصص در زمینه اپراتوری مراکز پیام می باشد که در سال جاری موفق به ایجاد ۱۰۰ شغل پایدار برای توانیابان در همین زمینه شده است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر