نشست مشترک مدیریت و کارکنان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به همت مدیر منابع انسانی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر ،ظهر روز پنجشنبه ۹ دیماه سال جاری ،نخستین نشست مشترک مدیریت وکارکنان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر برگزار شد.
در ابتدای این نشست که با حضور ۱۳۰ نفر از کارکنان اشتغال یافته در مراکز پیام و کارگاه رعد جامه در سالن اجتماعات موسسه برگزارشد، علیرضا آتشک (مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر) ضمن گرامیداشت روز جهانی معلولان و تجلیل از تک تک توانیابان، از فعالیتهای شایسته آنها تقدیر نمود .
در این نشست یک ساعته، آتشک با مخاطب قرار دادن کارکنان از روزهایی سخن گفت که داشتن شغل برای اکثر توانیابان اشتغال یافته ؛رویایی بود که آن را آرزو می کردند و امروز به آن دست یافته اند .
مدیر موسسه رعد الغدیر با دعوت از کارکنان به نظم تیمی ، انسجام درون گروهی ، دوری کردن از حواشی و همیاری و همدلی بیشتر گفت : امروز ما کار خیر را در ایجاد اشتغال توانیاب معنی می کنیم و برای توسعه این کار، نیاز به مشارکت بیشتر خود فرد توانیاب می باشد . تنها حرکت خوب شماست که اعتماد آفرین است و ما بر اساس همین اعتماد می توانیم بر محورهای توسعه تکیه نمائیم .
وی در ادامه از آغاز بکار ۳۰ توانیاب جدید الورود دیگر در مرکزپیام رعد الغدیر در آینده نزدیک خبر داد و گفت : رعد الغدیر با فراهم کردن فرصتهای کسب مهارت های فنی؛ منطبق با ویژگیهای جسمانی توانیابان و فرصتهای شغلی بهنگام در جامعه برای آنها، در حال حاضر طلیعه دار اشتغال معلولین در کشور می باشد .
در خاتمه این نشست فرصتی برای پرسش و پاسخ و طرح مشکلات کارکنان در اختیار آنها قرار گرفت .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر