نشست مشترک مدیریت و کارکنان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به همت مدیر منابع انسانی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر ،ظهر روز پنجشنبه ۹ دیماه سال جاری ،نخستین نشست مشترک مدیریت وکارکنان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر برگزار شد.
در ابتدای این نشست که با حضور ۱۳۰ نفر از کارکنان اشتغال یافته در مراکز پیام و کارگاه رعد جامه در سالن اجتماعات موسسه برگزارشد، علیرضا آتشک (مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر) ضمن گرامیداشت روز جهانی معلولان و تجلیل از تک تک توانیابان، از فعالیتهای شایسته آنها تقدیر نمود .
در این نشست یک ساعته، آتشک با مخاطب قرار دادن کارکنان از روزهایی سخن گفت که داشتن شغل برای اکثر توانیابان اشتغال یافته ؛رویایی بود که آن را آرزو می کردند و امروز به آن دست یافته اند .
مدیر موسسه رعد الغدیر با دعوت از کارکنان به نظم تیمی ، انسجام درون گروهی ، دوری کردن از حواشی و همیاری و همدلی بیشتر گفت : امروز ما کار خیر را در ایجاد اشتغال توانیاب معنی می کنیم و برای توسعه این کار، نیاز به مشارکت بیشتر خود فرد توانیاب می باشد . تنها حرکت خوب شماست که اعتماد آفرین است و ما بر اساس همین اعتماد می توانیم بر محورهای توسعه تکیه نمائیم .
وی در ادامه از آغاز بکار ۳۰ توانیاب جدید الورود دیگر در مرکزپیام رعد الغدیر در آینده نزدیک خبر داد و گفت : رعد الغدیر با فراهم کردن فرصتهای کسب مهارت های فنی؛ منطبق با ویژگیهای جسمانی توانیابان و فرصتهای شغلی بهنگام در جامعه برای آنها، در حال حاضر طلیعه دار اشتغال معلولین در کشور می باشد .
در خاتمه این نشست فرصتی برای پرسش و پاسخ و طرح مشکلات کارکنان در اختیار آنها قرار گرفت .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب