نماد جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به دست معلولین رعد الغدیر ساخته میشود

به گزارش واحد روابط عمومی،واحد صنایع دستی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر پیشرو در حوزه صنایع دستی معلولین به مناسبت برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر سفارش ۱۰۰ هزار عروسک چینی نماد جام جهانی را از طرف کشور قطر گرفته است.

به همین جهت ۲۰ نفر از افراد دارای معلولیت و از مددجویان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر زیر مجموعه واحد صنایع دستی موسسه این عروسک های نماد جام جهانی قطر را با خمیر چینی برای کشور قطر تولید میکنند.

گفتنی است موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در سال ۲۰۱۶ در کشور فرانسه از بین ۲۵۰ موسسه خیریه جز ۵ موسسه برتر در حوزه صنایع دستی معلولین شد و در حال حاضر به عنوان پرچمدار حوزه کارآفرینی اجتماعی برای عزیزان دارای معلولیت مشغول به فعالیت است.

نظرات شما
2 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر