هفته‌ی چهارم به‌رنگ مهربانی؛ همراه با خیریه‌ی رعد الغدیر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

دیجی‌کالا؛ بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه، هفته‌ی چهارم جشنواره‌ی به‌رنگ مهربانی را به خیریه‌ی مردم نهاد رعد الغدیر اختصاص داده است.
براین اساس از عصر شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵، به مدت هفت روز، هفته‌ی چهارم جشنواره‌ی به‌رنگ مهربانی با یک تفاوت عمده نسبت به هفته‌های پیشین فعالیت خودش را آغاز می‌کند.
در هفته‌ی پایانی جشنواره به‌رنگ مهربانی، مشابه هفته‌های پیش ۵٪ از عواید حاصل از این فروش ویژه به توان‌یابان عضو این خیریه‌ی مردم نهاد تعلق می‌گیرد. همچنین بیش ازصد قلم، آثار هنری و دست‌ساز این توان‌یابان در قالب جشنواره‌ی به‌رنگ مهربانی به فروش می‌رسد و تمامی عواید حاصل از این فروش ویژه به توان‌یابان و اعضای همین خیریه تعلق خواهد گرفت.
دیجی کالا با تاکید بر سه اصل همیشگی خود «بررسی»، «انتخاب» و «خرید آنلاین» شما همراهان همیشگی را به هفته‌ی پایانی جشنواره‌ی به‌رنگ مهربانی فرا می‌خواند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر