هفت سین

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

طبقه همکف موسسه امروز میزبان جشنواره هفت سین هنرآموزی بود . شور و هیجان توانیابان دوره های مختلف، محیط آموزش رو شلوغتر از همیشه کرده بود . مربیان بالای سر بچه ها حاضر می شدند و راهنمائی های لازم رو در مورد نحوه چیدمان بهشون می دادند .
بازدید کنندگان از موسسه ؛با شگفتی خاصی به آثار هنری توانیابان که رو در و دیوار موسسه خود نمایی می کردند خیره شده بودند و از مشاهده هیجان بچه ها برای چیدن سفره هفت سین آنها هم به وجد آمده بودند .
دائم می پرسیدند؛ اینجا داستان از چه قرار است و راهنما برایشان از جشنواره هفت سین امروز می گفت .
بچه ها هر کدامشان هم کلاسی و هم دوره ای هایشان را دور خودشان جمع می کردند و در مورد اینکه چقدر برای این کار زحمت کشیده بودند وچقدر وقتشون رو گذاشته بودند صحبت می کردند .
مسئول آموزش با شوقی بسیار همکارانش را برای حضور در طبقه همکف و مشاهده دستاوردهای کلاسی توانیابان دعوت می کرد و از آنها درباره کیفیت آثار نظر سنجی می کرد .
واقعا آثار جالبی از کار درآمده بود . باورش سخت بود ولی اینجا هر مدل #هفت_سین بخواهی هست
هفت سین با هنر معرق چوب
هفت سین با هنر گلیم بافی
هفت سین با هنر نقاشی روی سفال
هفت سین با هنر نمد دوزی
هفت سین با هنر خمیر چینی
هفت سین با هنر صدف
حتی هفت سین کاملا طبیعی

بچه ها هر کدامشان کنار هفت سینهای مختلف با دوستانشان جمع می شدند و کلی عکسهای سلفی و یادگاری میگرفتند و بیشک امروز همه در پستهای اینستاگرامشان عکسهای امروزشان را درج خواهند کرد .
و ما هم برای ثبت این رویداد زیبا و پر انرژی عکسی به یادگار گرفتیم .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر