هفدهمین سالگرد تاسیس موسسه رعد الغدیر از نگاه دوربین

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

جشن هفدهمین سالگرد تاسیس موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در عصر روز پنج شنبه بیستم اردیبهشت ماه با حضور جمعی از خیرین،توانیابان،هنرمندان و مسئولین دولتی در سالن همایشهای دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار شد . 
محمد سلوکی مجری توانمند رسانه ملی اجرای این برنامه را بر عهده داشت . در این برنامه که از آیتمهای مختلفی چون پخش کلیپ ،فیلم ،اجرای  گروه سرود ناشنوایان، اجرای آواز و موسیقی و هم نوایی توانیابان تشکیل شده بود ،گزارشی جامع از خدمات و فعالیتهای این موسسه توسط علیرضا آتشک (مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر) در سال ۹۶برای حضار ارایه شد . 

در قسمتی از این مراسم تعدادی از آثار هنری توانیابان باهمت عالی خیرین به حراج گذاشته شد و در بخش پایانی مراسم از تعدادی از حامیان کسب و کار توانیابان که قدم های موثری در اشتغال آنها برداشته بودند نیز تقدیر شد .
همچنین در این برنامه مجری با دعوت از یک مادر دارای کودک توانیاب و زوج معلول اشتغال یافته در رعد الغدیر به شکلی واضح به نقش حمایتهای خیرین در ایجاد آرامش و امنیت روانی خانواده های دارای کودک توانیاب و پیشرفت معلولین در سایه ایجاد اشتغال برای آنها اشاره داشت.
در بخش جنبی این همایش نمایشگاهی از آثار هنری توانیابان در زمینه صنایع دستی و هنری ،نمایشگاهی از تولیدات کارگاه دوخت البسه کار شرکتی و نیز توانمندیهای توانیابان در عرضه مراکز پیام دایر بود .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر