هفدهمین سالگرد تاسیس موسسه رعد الغدیر از نگاه دوربین

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

جشن هفدهمین سالگرد تاسیس موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در عصر روز پنج شنبه بیستم اردیبهشت ماه با حضور جمعی از خیرین،توانیابان،هنرمندان و مسئولین دولتی در سالن همایشهای دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار شد . 
محمد سلوکی مجری توانمند رسانه ملی اجرای این برنامه را بر عهده داشت . در این برنامه که از آیتمهای مختلفی چون پخش کلیپ ،فیلم ،اجرای  گروه سرود ناشنوایان، اجرای آواز و موسیقی و هم نوایی توانیابان تشکیل شده بود ،گزارشی جامع از خدمات و فعالیتهای این موسسه توسط علیرضا آتشک (مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر) در سال ۹۶برای حضار ارایه شد . 

در قسمتی از این مراسم تعدادی از آثار هنری توانیابان باهمت عالی خیرین به حراج گذاشته شد و در بخش پایانی مراسم از تعدادی از حامیان کسب و کار توانیابان که قدم های موثری در اشتغال آنها برداشته بودند نیز تقدیر شد .
همچنین در این برنامه مجری با دعوت از یک مادر دارای کودک توانیاب و زوج معلول اشتغال یافته در رعد الغدیر به شکلی واضح به نقش حمایتهای خیرین در ایجاد آرامش و امنیت روانی خانواده های دارای کودک توانیاب و پیشرفت معلولین در سایه ایجاد اشتغال برای آنها اشاره داشت.
در بخش جنبی این همایش نمایشگاهی از آثار هنری توانیابان در زمینه صنایع دستی و هنری ،نمایشگاهی از تولیدات کارگاه دوخت البسه کار شرکتی و نیز توانمندیهای توانیابان در عرضه مراکز پیام دایر بود .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر