همایش دوروزه سماوات الغدیر در تهران به کار خود خاتمه داد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

چهارمین نشست تخصصی مدیران عامل و کارشناسان حوزه توانمند سازی معلولان جسمی حرکتی کشور، پس از دو روز نشست علمی – کاربردی در زمینه مدیریت سازمانهای مردم نهاد و کارآفرینی توانیابان، عصر روز پنج شنبه، پنجم اسفند ماه به کار خود در تهران خاتمه داد.

علیرضا آتشک دبیر چهارمین همایش تخصصی انجمن خیریه سماوات الغدیر، با معرفی این انجمن و اهداف آن گفت : سماوات الغدیر شبکه ای متشکل از سازمانهای مردم نهاد آموزش و توانبخشی معلولان جسمی حرکتی در کشور می باشد که از سال ۱۳۹۲ کار خود را با هدف هم افزایی و انتقال تجربه بین موسساتِ کشوریِ حوزه توانمند سازی اجتماعی معلولان، آغاز نمود .

نخستین همایش سماوات به همت موسسه نیکوکاری رعدالغدیر و مشارکت موسسه کاشانه مهر در هتل نیاسر کاشان و با حضور مسئولین و میهمانان داخلی و نیز میهمانانی از بخش بین الملل و از کشورهای آلمان،ژاپن،عراق،لبنان و پاکستان برگزار شد و پس از آن به ترتیب استانهای قزوین و بندرعباس میزبانی نشستهای دوم و سوم را عهده دار شدند .
ایشان در ادامه در خصوص اهداف و برنامه های چهارمین نشست سماوات الغدیر گفت: محورهای آموزش حرفه ای، توانمند سازی و کارآفرینی توانیابان در تمام نقاط کشور، در رئوس برنامه های سماوات الغدیر جای دارد و ما در این همایش قصد داریم تا نیازهای موسسات را در زمینه های مدیریت سازمانهای مردم نهاد، مدیریت مالی در این سازمانها ، ارائه الگوهای موفق کارآفرینی در کشور در حوزه معلولان جسمی حرکتی و روشهای نوین جذب مشارکت با تکیه بر دانشهای نو در بستر دنیای مجازی و شبکه اینترنتی ارائه نماییم .
در این خصوص با مشارکت کاملا داوطلبانه موسسه خیریه راهبردی آلا ،انجمن احیا ارزشها ،بانک قرض الحسنه رسالت،دفتر فرهنگ معلولین قم و سازمان امور مالیاتی استان تهران ،کارگاه های آموزشی و حل مسئله ، برای مدعوین برگزار شد.

آتشک ضمن تقدیر از استقبال شایسته موسسات عضو سماوات الغدیر گفت : در این همایش ۷۱ میهمان از ۲۷ موسسه در کشور (قم ،بوشهر، بندرعباس، گیلان، کاشان، اصفهان ،الیگودرز، بندرعباس ،کرمان، کردستان ،یزد، اراک، مشهد، همدان، کرج، تهران، زاهدان، شیراز) به مدت دو روز از کارگاه های این همایش به صورت رایگان بهره مند شدند .
این همایش در روزهای چهارم و پنجم اسفند ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید میر حسینی در چیتگر برگزار شد .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر