همایش بزرگ روز جهانی افراد دارای معلولیت برگزار می شود

با هدف تکریم از توانمندی‌های  افراد معلول نخبه و تقدیر از خانواده های آنان، همایش بزرگ «روز جهانی افراد دارای معلولیت» برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، این مراسم روز یک شنبه ۱۲ آذرماه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن، با حضور ۱۵۰۰ نفر از افراد معلول و خانواده‌های آنان، مدیران دولتی و فعالان مراکز مردم نهاد برگزار  می‌شود.

این مراسم که به صورت زنده از شبکه خبر پخش خواهد شد، از برنامه های متنوعی همچون: قرائت بیانیه  روز جهانی معلولان، سخنرانی مهمان ویژه برنامه، تقدیر از برگزیدگان دارای معلولیت، اجرای داوطلبانه کنسرت خواننده پاپ ایران (گرشا رضایی)، استندآپ کمدی (ابوطالب حسینی) همراه است.

بر اساس این گزارش: این مراسم با همت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و مشارکت موسسه شمس الشموس، موسسه همیاری، موسسه بهشت امام رضا، انجمن برنا و انجمن کوتاه قامتان برگزار می شود.

لازم به ذکر است: ایاب و ذهاب مدعوین این مراسم با مشارکت داوطلبانه سامانه حمل و نقل جانبازان و معلولین انجام می شود.

نظرات شما
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر