همزمان با روز جهانی عصای سپید-شهردار منطقه ۱۸ از روشندلان مرکز رعد الغدیر تجلیل کرد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به مناسبت فرارسیدن روزجهانی عصای سپید،ابراهیم مداحی شهردار،معاونین و مدیران منطقه ۱۸باحضور درمرکز کارآفرینی مؤسسه نیکوکاری رعد الغدیر واقع درمحله صاحب الزمان (عج) ازروشندلان شاغل در آن تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸ ،دراین مراسم که همزمان با فرارسیدن فرخنده میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت وولایت حضرت امام رضا (ع) برگزار شده بود،مدیر این مرکز خیریه گزارش عملکرد جامعی را از مجموعه اقدامات وفعالیتهای کارآفرینان روشندل ارائه و از همراهی مدیریت شهری و شورایاران محلات منطقه در تداوم برنامه های خیرخواهانه این مرکز تقدیر کرد.

این گزارش حاکی است:مدیحه سرائی دراوصاف گوهربارامام رضا(ع) ونوازندگی نی ازدیگربرنامه هائی بودکه توسط دوتن از روشندلان این مرکز برای شرکت کنندگان در مراسم به اجرا درآمد.

گفتنی است:درپایان این مراسم نیزمداحی شهردارمنطقه لوحهای یادبودو هدایائی رابه روشندلان این مرکزاهداء ومتقابلا”دست اندرکاران مرکزنیکوکاری رعدالغدیرنیزهدایائی رابه رسم یادبودتقدیم شهردار،معاون اجتماعی و فرهنگی،مدیر اداره روابط عمومی و شهردار ناحیه ۳منطقه وبرخی از شورایاران کردند.
منبع : سایت شهرداری۱۸

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب