همسر وزیر خارجه و سفرای خارجی از رعد الغدیربازدید کردند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، به منظور آشنایی نمایندگی های خارجی مقیم تهران با دستاوردهای موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در توانمند سازی حرفه ای و اجتماعی توانیابان، انجمن بانوان دیپلماتهای وزارت امور خارجه با حضور خانم ظریف همسر وزیر امور خارجه و گروهی از همسران سفرای کشورهای خارجی از رعد الغدیر بازدید کردند.
در این بازدید، مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به تشریح عملکرد و دستاوردهای این موسسه پرداخت و یادآور شد: موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از سال ۱۳۸۰ به منظور ارائه خدمات رایگان توانبخشی و حرفه آموزی به توانیابان مناطق محروم جنوب و جنوبغرب تهران کار خود را آغاز نموده و اینک پس از گذشت ۱۵ سال از ارائه خدمات حرفه ای به جامعه توانیابان ،موفق به توانمندسازی ۲۰۰۰ نفر از این عزیزان در سطح شهر تهران شده است .

وی افزود: این موسسه با حمایتهای خیرین و تسهیلگری بخش های دولتی ،موفق به ایجاد اشتغال برای ۶۶۶ نفر از توانیابان از طریق کارگاه های حمایتی در بخش “خیاطی “،”صنایع دستی ” و ” مرکز پیام ” شده است .

در پایان این نشست همسران سفرای خارجی مقیم تهران ضمن تقدیر از پیشرفت های بعمل آمده در زمینه های مختلف آموزشی، توانبخشی واشتغال و کارآفرینی، از واحدهای مختلف این موسسه بازدید نمودند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر