همسر وزیر خارجه و سفرای خارجی از رعد الغدیربازدید کردند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، به منظور آشنایی نمایندگی های خارجی مقیم تهران با دستاوردهای موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در توانمند سازی حرفه ای و اجتماعی توانیابان، انجمن بانوان دیپلماتهای وزارت امور خارجه با حضور خانم ظریف همسر وزیر امور خارجه و گروهی از همسران سفرای کشورهای خارجی از رعد الغدیر بازدید کردند.
در این بازدید، مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به تشریح عملکرد و دستاوردهای این موسسه پرداخت و یادآور شد: موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از سال ۱۳۸۰ به منظور ارائه خدمات رایگان توانبخشی و حرفه آموزی به توانیابان مناطق محروم جنوب و جنوبغرب تهران کار خود را آغاز نموده و اینک پس از گذشت ۱۵ سال از ارائه خدمات حرفه ای به جامعه توانیابان ،موفق به توانمندسازی ۲۰۰۰ نفر از این عزیزان در سطح شهر تهران شده است .

وی افزود: این موسسه با حمایتهای خیرین و تسهیلگری بخش های دولتی ،موفق به ایجاد اشتغال برای ۶۶۶ نفر از توانیابان از طریق کارگاه های حمایتی در بخش “خیاطی “،”صنایع دستی ” و ” مرکز پیام ” شده است .

در پایان این نشست همسران سفرای خارجی مقیم تهران ضمن تقدیر از پیشرفت های بعمل آمده در زمینه های مختلف آموزشی، توانبخشی واشتغال و کارآفرینی، از واحدهای مختلف این موسسه بازدید نمودند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر