وجوهات شرعی در مسیر توانمندسازی معلولان هزینه می شود

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مدیر عامل انجمن خیریه سماوات الغدیر:
وجوهات شرعی در مسیر توانمندسازی معلولان هزینه می شود.
به گزارش مدیرعامل انجمن خیریه سماوات الغدیر، جمعی ازاعضای هیات مدیره این انجمن؛ در دیدارساعت ۱۱:۳۰ روز یکشنبه ۵/۱۰/۹۵ با نماینده آیت الله سیستانی در ایران، گزارش مشروحی از مسائل معلولان وفعالیتهای انجمن خیریه سماوات الغدیر را ارائه نمودند.
طی سفر یک روزه اعضای هیات مدیره انجمن خیریه سماوات الغدیر به شهر قم که صبح روز یکشنبه پنجم دیماه سال جاری انجام شد، اعضای هیات مدیره این انجمن؛ با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی (داماد و نماینده تام الاختیار آیت الله سیستانی در ایران)، ضمن تشکر از توجه ویژه حضرت آیت الله سیستانی به معلولین جهان اسلام، خواستارحمایتهای بیشترایشان در اجازه تخصیص سهم امام از سوی مقلدین ایشان، به نفع توانمند سازی حرفه ای و جسمی معلولان در انجمن سماوات الغدیر شدند.
علی سلطانزاده (مدیرعامل خیریه سماوات الغدیر) گفت: با توجه ویژه مرجع عالیقدر جهان تشیع حضرت آیت الله سیستانی به موضوع معلولین جهان اسلام و تدبر و مدیریت شایسته نماینده تام الاختیار ایشان در ایران، شاهد خدمات بسیار ارزنده ای در بسترهای علمی و فرهنگی در حوزه معلولین علی الخصوص افراد روشندل ، توسط دفتر فرهنگ معلولین قم هستیم .
ایشان با اشاره به سابقه حمایت وهمکاری های ارزشمند دفتر حجت الاسلام شهرستانی در قم از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در تهران افزود: تا کنون بر اساس مجوز واگذاری بخشی از سهمین امام از سوی دفتر آیت الله شهرستانی به برخی از مقلدین آیت الله سیستانی، حمایتهای مالی و معنوی ارزشمندی برای معلولین جسمی حرکتی فراهم شده است .

امیدواریم در آینده تابلو نفیسی از آثار هنری توانیابان به موزه حجت الاسلام و المسلمین آیت الله شهرستانی در قم اهدا کنیم.

علی سلطانزاده درادامه به بازدید اعضای هیات مدیره سماوات الغدیر از موزه هدایا و هنرهای دستی اهدا شده به دفتر آیت الله شهرستانی اشاره نمودند و گفتند : با رایزنی های صورت یافته اعضای هیات مدیره سماوات ،در آینده نزدیک یکی از شاهکارهای مذهبی فرهنگی ساخته شده توسط دستان هنرمند معلولان، به منظور تشکر ازتوجهات ویژه ایشان به این قشر، به موزه ایشان اهدا می شود .

بازدید از مرکز رعد فاطمیه قم و دفتر فرهنگ معلولان

در ادامه این سفر یک روزه ،اعضای هیات مدیره ضمن بازدید از مرکز رعد فاطمیه قم، ساعاتی چند نیز در دفتر فرهنگ معلولان، به بررسی موضوعات حوزه سماوات رعد الغدیر پرداختند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر