وحدت وهم اندیشی، محور توسعه خدمات به معلولین خواهد بود

[vc_row][vc_column][vc_column_text]صبح روز یک شنبه ۳۰خرداد ماه ۹۵ جمعی از اعضای هیات مدیره مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، میهمان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر شدند.

در نشستی صمیمانه در آخرین روزهای فصل بهارسال جاری؛ جمعی از اعضای هیات مدیره مجتمع اموزشی نیکوکاری رعد در محل موسسه نیکوکاری رعد الغدیر حضور بهم رساندند.
در این جلسه و بازدید که بیش از دو ساعت به طول انجامید توضیحات جامعی از سوی اعضای هیات مدیره موسسه رعد الغدیر خدمت میهمانان ارائه شد و ایشان در جریان آخرین رویدادها و تحولات موسسه نیکوکاری رعدالغدیر قرار گرفتند .

به منظور توسعه خدمات کارآفرینی با هدف اشتغال معلولان ، ریاست مرکز پیام ایرانیان و موسسه نیکوکاری رعد الغدیر آمادگی خود را به منظور انتقال تجربه و راه اندازی مرکز پیام در محل مجتمع رعد اعلام نمودند .
این جلسه با یک عکس دسته جمعی در خاطره ها ثبت شد ودر انتهای برنامه میهمانان به بازدید از بخشهای مختلف موسسه رعد الغدیر پرداختند .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر