وزارت کار میزبان نمایشگاه توانمندی های رعدالغدیری ها بود

در آستانه هفته دفاع مقدس نمایشگاه و فروشگاه توانمندی های مددجوهای موسسه نیکوکاری رعدالغدیر در وزارت کار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعدالغدیر، مدیر بخش صنایع دستی موسسه رعدالغدیر با اعلام این خبر گفت: به همت سازمان بهزیستی شهر تهران و همکاری وزارت کار نمایشگاهی یک روزه با هدف معرفی توانمندی های افراد تحت پوشش موسسه نیکوکاری رعدالغدیر در ساختمان وزارت کار برگزار شد.
مهدیس داداشی افزود: حضور در عرصه های اجتماعی و معرفی توانمندی های افراد تحت پوشش موسسه برای تغییر نگاه مردم و مسئولین نسبت به توان یابان یکی از مهمترین اهداف موسسه ما است.
وی اظهار داشت: در اکثر موارد وقتی مردم عادی با صنایع دستی تولیدی توان یابان رعدالغدیر مواجه می شوند باور نمی کنند که یک فرد دارای معلولیت حرکتی نه تنها می تواند آثار هنری بیاموزد بلکه می تواند از خلق این آثار برای خود و خانواده اش منبع درآمدی ایجاد کند.
داداشی در ادامه با تاکید بر اینکه درک و شناخت توانمندی های مددجوهای جسمی حرکتی نیازمند همت جمعی توسط مسئولان دولتی و مردم عادی دارند تصریح کرد: اگر مسئولان اراده کنند به راحتی با معرفی قابلیت های افراد دارای معلولیت هم میتوان آگاهی اجتماعی مردم را بالا برد هم زمینه بکارگیری سایر معلولین را فراهم کرد.
گفتنی است در این مراسم تابلوی قلمزنی شهید فیاض بخش (موسس سازمان بهزیستی کشور) که توسط یکی از توان یابان موسسه ساخته شده به سازمان بهزیستی شهر تهران اهدا شد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر