یلدای مهربانی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

یلدای مهربانی امسال در ساختمان شماره ۴ موسسه نیکوکاری رعد الغدیر تهران با حضور دکتر حمیدی، شهردار منطقه ۱۴ و مسولین محترم شهرداری و خیرین برگزار می‌شود. موسسه نیکوکاری رعد الغدیر بزرگترین مرکز حرفه آموزی و کارآفرینی شرق تهران، با اشتغال بیش از ۱۲۰ نفر از توانیابان در ۸ کارگاه تولیدی و خدماتی از جمله کارگاه‌های خیاطی و مرکز پیام و بیش از ۴۰ هنرجو در واحدهای خیاطی، معرق، فرش، چهل تیکه و رایانه است. برای شب یلدا در این موسسه همزمان با برپایی بازارچه‌ای از محصولات موسسه، گروههای هنری مانند تئاتر، موسیقی و تقلید صدا حضور خواهند داشت و برای توانیابان عزیز هنر نمایی می کنند. در این مراسم از مهمانان با بسته های ویژه شب یلدا پذیرایی و از مهمانان با فضای سنتی شب یلدا عکس یادگاری گرفته می شود. همچنین کیک مخصوصی که برای این شب تهیه شده توسط دستان پرتوان معلولین بریده می شود.
بسته های آجیلی که برای شب یلدا تهیه و تدارک دیده شده بین بچه های توانیاب مجموعه توزیع خواهد شد. از یکی از هنرمندان توانیاب منطقه ۱۴ که از دو دست معلول است و همچنین از شهردار منطقه به خاطر رفتار پدرانه در قبال مسولیت اجتماعی شهرداری درباره معلولین جسمی و حرکتی تقدیر به عمل خواهد آمد. دعوت از گروه نماهنگ ناشنوا و اجرای برنامه زنده یکی دیگر از برنامه های جذاب برای این شب خواهد بود. در پایان مراسم هم از توانایابان عزیز با شام پذیرایی خواهد شد.
منبع: نشریه شهرامید -سال اول- شماره ۳۰ – آذر ۹۵- صفحه۹

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر