یلدای مهربانی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

یلدای مهربانی امسال در ساختمان شماره ۴ موسسه نیکوکاری رعد الغدیر تهران با حضور دکتر حمیدی، شهردار منطقه ۱۴ و مسولین محترم شهرداری و خیرین برگزار می‌شود. موسسه نیکوکاری رعد الغدیر بزرگترین مرکز حرفه آموزی و کارآفرینی شرق تهران، با اشتغال بیش از ۱۲۰ نفر از توانیابان در ۸ کارگاه تولیدی و خدماتی از جمله کارگاه‌های خیاطی و مرکز پیام و بیش از ۴۰ هنرجو در واحدهای خیاطی، معرق، فرش، چهل تیکه و رایانه است. برای شب یلدا در این موسسه همزمان با برپایی بازارچه‌ای از محصولات موسسه، گروههای هنری مانند تئاتر، موسیقی و تقلید صدا حضور خواهند داشت و برای توانیابان عزیز هنر نمایی می کنند. در این مراسم از مهمانان با بسته های ویژه شب یلدا پذیرایی و از مهمانان با فضای سنتی شب یلدا عکس یادگاری گرفته می شود. همچنین کیک مخصوصی که برای این شب تهیه شده توسط دستان پرتوان معلولین بریده می شود.
بسته های آجیلی که برای شب یلدا تهیه و تدارک دیده شده بین بچه های توانیاب مجموعه توزیع خواهد شد. از یکی از هنرمندان توانیاب منطقه ۱۴ که از دو دست معلول است و همچنین از شهردار منطقه به خاطر رفتار پدرانه در قبال مسولیت اجتماعی شهرداری درباره معلولین جسمی و حرکتی تقدیر به عمل خواهد آمد. دعوت از گروه نماهنگ ناشنوا و اجرای برنامه زنده یکی دیگر از برنامه های جذاب برای این شب خواهد بود. در پایان مراسم هم از توانایابان عزیز با شام پذیرایی خواهد شد.
منبع: نشریه شهرامید -سال اول- شماره ۳۰ – آذر ۹۵- صفحه۹

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر