پویش مردمی نذر ماسک ۲ آغاز شد

شعار ما” پشت هر ماسک قلبی نهفته است ”

با توجه به اینکه تمام پروتکل های بهداشتی بر زدن ماسک به هرشکل (درمانی یا پارچه ای) برای جلوگیری از انتقال و انتشار ویروس کرونا تاکید دارند،  اما افرادی در جامعه هستند که توانایی خرید ماسک با متوسط قیمت ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ هزار تومان را ندارند. حالا که در آستانه برگزاری ماه محرم حسینی و متفاوت برگزار کردن این مراسم هستیم، نذرماسک و حتی اقلام بهداشتی علاوه بر این که می تواند تضمین کننده گوشه ای از سلامت افرادی باشد که توانایی تهیه این موارد را ندارند، می تواند دیدگاه جدیدی در خصوص اهدای نذورات را در جامعه فرهنگ سازی کند.

معصومه فراهانی  مدیر روابط عمومی و مشارکتهای اجتماعی در خصوص راه اندازی مرحله دوم پویش نذر ماسک در رعد الغدیر گفت :امسال تحت الشعاع شیوع مجدد بیماری کرونا، ماه محرم با حال و هوای متفاوتی خواهد آمد.

در روزگاری که این بیماری توان مالی و اقتصادی خانواده های آسیب پذیر را بیش از پیش ضعیف کرده است شاید بتوان با ساماندهی نذورات ماه محرم که نشان از احسان و نیکوکاری مردم این سرزمین دارد، بخشی از نیازهای بهداشتی نیازمندان را در قالب نذر ماسک در کنار سایر نذورات جاری این ایام فراهم آورد.

وی افزود: پس از استقبال شایسته نیکوکاران عزیز در مرحله نخست از پویش نذر ماسک که با نام کمپین سهام مهربانی به مدت یک ماه و از اواخر اسفند ماه سال گذشته تا اواسط فروردین ماه امسال برگزار شد، با مشارکت خیرین بیش از ۱۵٫۰۰۰ عدد ماسک رایگان در بین کادر درمان، استانهای محروم، افراد دارای معلولیت، سازمان بهزیستی و برخی از خیریه ها، گروه های مردمی جهادی ، مراکز نگهداری از معلولان و سالمندان توزیع شد.

فراهانی ضمن تقدیر از مشارکتهای انساندوستانه  و همیشگی کلیه خیرین گفت : دلیل راه اندازی دومین مرحله پویش نذر ماسک، در گام اول ساماندهی نذورات در ایام محرم و سپس ترویج این اقدام خداپسندانه می باشد و امیدواریم با یاری خدا و تبلیغ این پویش، در گسترش زنجیره نذر ماسک و امکان استفاده و دسترسی به ماسک برای خانواده های نیازمندگام های موثری را برداریم.

ایشان تاکید کرد: هدف از راه‌اندازی این پویش فرهنگ سازی و اطلاع‌رسانی درباره اهمیت استفاده از ماسک در شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا است و با همین رویکرد شعار این پویش را انتخاب کرده ایم . ماسکهای قابل عرضه در این کمپین ماسکهای دو لایه و سه لایه پارچه ای، الیاف نخ- پنبه و قابل شستشو و استفاده بلند مدت می باشد.

مدیر روابط عمومی و مشارکتهای اجتماعی رعد الغدیر در خصوص نحوه مشارکت در این پویش نیز افزود: این بار نیز روش کار مانند قبل است . هر کدام از افراد نیکوکاری که قصد احسان ماسک را دارند می توانند مبالغ واریزی خود را به حساب رعد الغدیر به شماره کارت ۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۰۰۹۳۰ بانک پارسیان به نام رعد الغدیر واریز و با ارسال رسید آن نزد کارشناس مشارکتهای اجتماعی رعد الغدیر احسان خود را ثبت نماید.

فراهانی در پاسخ به این سوال که آیا امکان خرید مستقیم ماسک هم برای مشتریان حقیقی و یا سازمانی وجود دارد هم گفت : بله . قیمت ماسک ۴۰۰۰ تومان تعیین شده و این مبلغ چه برای مشارکت در نذر و یا خرید سازمانی ثابت می باشد.

افرادیکه قصد خرید سازمانی و یا عمده را دارند می توانند با شماره های ۶۶۳۰۵۳۵۲ الی ۴ بخش مشارکتهای اجتماعی برای ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر