پیام مدیر عامل موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به مناسبت ” روز جهانی کارگر”

به گزارش واحد روابط عمومی، علیرضا آتشک مدیرعامل موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در پیامی به مناسبت روز جهانی کارگر ، ضمن تبریک به تلاشگران عرصه ی کار و تولید به ویژه نیروی کار دارای معلولیت، از تلاش‌های خالصانه و شبانه‌روزی همه ی کارکنان زحمتکش خانواده ی بزرگ جامعه معلولین ایران به ویژه کارکنان موسسه رعد الغدیر قدردانی کرد. متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

کنون با که گویم که من کیستم

توان یابم و ناتوان نیستم

اگر پا ندارم همین فخر بس

که زانو نخواهم زدن پیش کس

 

یازدهم اردیبهشت‌ماه، روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی که در راستای توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنند.

خدمت تمامی فعالان و زحمتکشان عرصه ی کار و تولید به ویژه کارگران محترم، تبریک و شادباش عرض می نمایم.

کارگران، نیروی محرکه ی اقتصاد کشورند که با بازوان پر توان خویش، چرخ زندگی را در هر جامعه‌ای به حرکت در می آورند.

در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر سعی بر آن بوده که در طول سال ها با برگزاری دوره های آموزشی صد در صد رایگان و همچنین به کارگیری افراد توانیاب در مشاغلی همچون مرکز تماس رعد الغدیر و کارگاه خیاطی رعد جامه و کارگاه معرق، خراش فلز، معرق ساقه گندم،ویترای و … این عزیزان را توانمند کرده تا با تلاش و کوشش به نان حلال دست یابند.

در این سالها با وجود تمام محدودیت های موجود در جامعه و همچنین عدم مناسب سازی بستر شهری  برای افراد دارای معلولیت جسمی حرکتی، شاهد تلاش عزیزان توانیاب از راه های دور و نزدیک  برای حضور مستمر در دوره های آموزشی و همچنین واحد اشتغال ِ موسسه نیکوکاری رعد الغدیر بوده و هستیم.

تلاش مستمر و روحیه خستگی ناپذیر توانیابان باعث شد که موسسه رعد الغدیر در سال ۱۴۰۰ به عنوان برترین کارآفرین اجتماعی در استان تهران انتخاب شود.

بی شک این افتخار عظیم مرهون زحمات تک تک توانیابان عزیزی است که ثابت کرده اند،علیرغم مشکلات فراوان همیشه راهی هست . . .

باردیگر ضمن تبریک روز جهانی  کار وکارگر و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران عزیز، روز کارگر را صمیمانه به شما همکاران گرامی شادباش عرض می نمایم.

 

علیرضا آتشک

مدیر عامل موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب