کارآفرینی اجتماعی رعد الغدیر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

کارآفرینی اجتماعی رعد الغدیر
سرفصلی در استارتاپ دانشگاه تربیت مدرس

روابط عمومی رعدالغدیر : موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در استارت آپ علمی ریتو تریبون گرفت .
به گزارش معصومه فراهانی (مدیر روابط عمومی رعد الغدیر )با رایزنی های صورت یافته از سوی این واحد با مسئول اجرایی استارتاپ ریتو (RAYTO)، فرصتی برای معرفی فعالیتهای این موسسه مردم نهاد در زمینه کارآفرینی اجتماعی ایجاد شد .
در این استارتاپ دانشگاهی که ظهر دیروز در سالن مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، جمعی از علاقمندان و دانشجویان حوزه کارآفرینی ، کارآفرینان و نمایندگانی از سایر موسسات خیریه؛ حضور به هم رساندند .
فراهانی هدف این استارتاپ را آموزش مهارت های کارآفرینی به دانشجویان، فارغ التحصیلان و صاحبان ایده، دانست .
در این استارتاپ که از ساعت ۱۴ آغاز و تا ساعت ۱۹ به طول انجامید، ‘کیارش عباس‌زاده’ بنیان‌گذار زودفود و سامانه مشاوره آنلاین دکتر کارآفرین با موضوع ‘کارمندی یا کارآفرینی’، ‘مصطفی کریمیان‌اقبال’ از بنیان‌گذاران پارک‌های علم و فناوری در ایران در زمینه ‘کارآفرینی موفق در شرکت های نوپا’، ‘مسعود سلیمانی’ کارآفرین موفق در حوزه پزشکی و سلامت، ‘کتایون یزدانفر’ پیرامون ‘برندینگ و بازاریابی شخصی’ و ‘علیرضا آتشک’ در زمینه ‘کارآفرینی اجتماعی در سازمانهای مردم نهاد ” سخنرانی کردند.

در بخش کارآفرینی اجتماعی که با سخنرانی علیرضا آتشک (مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر وکارآفرین اجتماعی )همراه بود .طرح های کارآفرینی اجتماعی این موسسه برای مدعوین تشریح شد که بسیار مورد استقبال حضار قرار گرفت .
در حاشیه این سخنرانی نمایش فیلمی از آخرین افتخارات کارآفرینی موسسه در مسابقات بین المللی اسیپ کشور فرانسه و اجرای زنده کار هنری یکی از توانیابان اشتغال یافته ،نظر حضار را دوچندان به فعالیت در بخش کارآفرینی اجتماعی مایل ساخت .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب