کارآفرینی اجتماعی

کارآفرینی اجتماعی یک رویکرد نوآورانه برای حل مشکلات اجتماعی است که بر ایجاد مشاغل و خدمات پایدار برای بهبود زندگی افراد و جوامع متمرکز است. کارآفرینی اجتماعی می تواند به حل طیف گسترده ای از مشکلات اجتماعی من جمله فقر و بیکاری کمک کند.
واحد کارآفرینی اجتماعی رعد الغدیر یک واحد مهم در این موسسه است. این واحد مسئول ایجاد و حمایت از مشاغل و خدمات اجتماعی است که به بهبود زندگی افراد و جوامع کمک می کند.
وظایف واحد کارآفرینی اجتماعی عبارتند از:
شناسایی نیازهای اجتماعی: واحد کارآفرینی اجتماعی باید نیازهای اجتماعی جامعه را شناسایی کند تا بتواند مشاغل و خدمات اجتماعی را برای رفع این نیازها ایجاد کند.
ایجاد و توسعه مشاغل و خدمات اجتماعی: واحد کارآفرینی اجتماعی باید مشاغل و خدمات اجتماعی را ایجاد و توسعه دهد که پایدار و موثر باشند.
حمایت از مشاغل و خدمات اجتماعی: واحد کارآفرینی اجتماعی باید از مشاغل و خدمات اجتماعی حمایت کند تا بتوانند به موفقیت برسند.
کارآفرینی اجتماعی یک ابزار قدرتمند برای ایجاد تغییر مثبت در جامعه است. این واحد در رعد الغدیر ماموریت دارد با توسعه ظرفیت فکری صاحبان کسب و کار به تسهیل در ایجاد و توسعه اشتغالزایی افراد دارای معلولیت کمک کند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر