کمپین سهام مهربانی به یارى اشتغال معلولان مى‌آید

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روابط عمومی رعد الغدیر از راه‌اندازی ” کمپین #سهام_مهربانی” برای حمایت از اشتغال معلولان خبر داد.
معصومه فراهانی مدیر روابط عمومی و بین الملل رعدالغدیر در مورد ” کمپین سهام مهربانی ” گفت: کمپین سهام مهربانی طرحی از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر می باشد .این کمپین مانند هر کمپین دیگری با حرکت خودجوش جمعی از نیکوکاران کشورمان و با همکاری و مساعدت هنرمندان ،رسانه و مطبوعات در حال توسعه می باشد .
در جامعه ما موضوع اشتغال امری جدی می باشد که پرداختن به آن، نیاز به عزم جدی همه آحاد جامعه خواهد داشت . در این بین توجه به توانمندیهای شغلی افراد توانیاب دارای مهارت و تحصیلات که بعلت ضعف در فراهم نبودن بسترهای مناسبی چون حمل و نقل،مناسب سازی شهری ،مسائل تفکری ،فرهنگی و اجتماعی مجبور به بودن در انزوای منازل می باشند واقعیتی دردناک در جامعه ما می باشد.

وظیفه موسسات مردم نهاد در جامعه ،داشتن بینش و بصیرت کافی نسبت به شناسایی به هنگام مشکلات موجود در جامعه مددجویان و بهره مندی از روشها و تکنیکهای مناسب برای حل مسئله می باشد .

به همین جهت ما با توجه به مشکلاتی که درحال حاضر فرد توانیاب و خانواده‌ه وی را درگیر کرده ، و نیز آمارهای نگران کننده‌ای که با آن روبرو هستیم، این کمپین را ایجاد کردیم و تلاش ما براین است که برای آن دسته افراد که می خواهند با انفاق مالشان در امر ایجاد اشتغال مشارکت نمایند ، فرصتی ایجاد کنیم .
وی ادامه داد : شیوه کار ما اینگونه است که هرفرد نیکوکار و علاقمند به حمایت از توانمند سازی معلولین با عضویت در کمپین ضمن ارائه حمایت مالی به این عزیزان، نسبت به معرفی کمپین به ۱۰ نفر و یا تعدادبیشتری از دوستان اقدام می نماید .
معصومه فراهانی افزود: گروه تلگرام ما به نشانی
https://t.me/joinchat/AAAAAEHVinpkKA1M7uDhHw

می باشد. ضمنا لینک مستقیم کمپین دربنر سایت این موسسه به نشانی :www.raad-alghadir.org هم درج شده است که مردم می توانند از این طریق با ما ارتباط بگیرند.
فراهانی در مورد زمان این کمپین هم اشاره نمود و گفت: این کمپین از تاریخ ۲۲ فروردین ۹۶ مقارن با میلاد با سعادت حضرت علی ع راه اندازی و تا ۲۲ اردیبهشت ماه میلاد با سعادت ولی عصر عج ادامه خواهد یافت .
و پس از پایان کمپین اعضا به کانالی دعوت می شوند که می توانند از طریق کانال در جریان برنامه های اجرا شده و گزارشات کاری قرار گیرند .
فراهانی در پایان خاطر نشان کرد: ما از اعضا پس از عضویت و مشارکت نظر سنجی خواهیم داشت و ضمن دعوت از ایشان برای بازدید از موسسه، نظرشان را در مورد موضوع کمپین و تاثیرات آن جویا خواهیم شد .
در حال حاضربیش از ۱۳۰۰ نفر به این کمپین پیوسته اند و هر فرد تنها با پرداخت حداقل ۵۰۰۰ تومان در این کمپین سهامدار اشتغال توانیابان میشود . تا الان حدود ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان مشارکت نقدی توسط اعضا پرداخت شده است .
ما برای ایجاد اشتغال ۵۰ نفر توانیاب جسمی حرکتی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه اپراتوری مراکز پیام، نیاز به جلب مشارکت ۲۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان داریم که امیدواریم با مشارکت نیکوکاران و افراد نوعدوست این امر میسر شود .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر