گذر هنر رعدالغدیر میزبان شهردار تهران بود

[vc_row][vc_column][vc_column_text]گذر هنر رعدالغدیر سه شنبه ۲۱ اسفند ماه میزبان شهردار تهران بود .

گذر هنر رعدالغدیر در بوستان نرگس،‌میزبان حناچی شهردار تهران و معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده بود.

در این برنامه که به همت شهرداری منطقه ۱۸ در بوستان بانوان نرگس برگزار شد تصویر سیاه قلم چهره شهردار تهران که توسط یکی از توانیابان موسسه طراحی شده بود به ایشان تقدیم شد .

در گذر هنر رعدالغدیر مجموعه ای از نفیس ترین آثار هنری و صنایع دستی توان یابان در معرض دید عموم قرار گرفت.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1558336561561{background-image: url(https://raad-alghadir.org/wp-content/uploads/2019/05/back.jpg?id=9636) !important;border-radius: 10px !important;}”][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_column_text]

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر