گردهمایی بزرگ فارغ التحصیلان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر برگزار می شود

گردهمایی  بزرگ فارغ التحصیلان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر برگزار می شود.

معصومه فراهانی – مدیر روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر- از مراسم گردهمایی فارغ التحصیلان این مرکز در سوم اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و گفت : قرار است تا در اولین پنج شنبه  اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴  ،مراسم بزرگ گردهمایی فارغ التحصیلان این موسسه با مشارکت واحد آموزش، روابط عمومی و اشتغال در محل موسسه برگزار شود.

وی با بیان اینکه اکنون قریب به بیش از ۱۳ سال از آغاز  فعالیت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در جنوبغرب تهران می گذرد گفت : این موسسه از بدو تاسیس خود در آبان ماه ۱۳۸۰ تا کنون به بیش از ۱۴۷۰ نفر از معلولین جسمی حرکتی مناطق مختلف تهران مخصوصا جنوب و جنوبغرب تهران و شهرستانهای حومه خدمات  کاملا رایگان خود را در زمینه های مختلف ِ آموزشی و توانبخشی، درمان و دندانپزشکی ،مشاوره ،حمایتی و مددکاری ارائه نموده است .

خیل بسیار زیادی از مددجویان فارغ التحصیل این موسسه اکنون در محیطهای کاری مختلف مشغول بکار و ارائه خدمات می باشند و یا گاها خود بعنوان یک کارآفرین موفق در حال مدیریت واحد های تولیدی- خدماتی  خودشان می باشند همچنین تعداد بسیاری از آنها هم ازدواج نموده و زندگی موفقی را پیش رو دارند

ایشان از فارغ التحصیلان این موسسه با نام سرمایه ای عظیم نام برد که اینک می توان  در سایه بهره مندی از پتانسیلهای اجتماعی آنان، ونیز تقویت و ساماندهی توان اجرایی و هماهنگی آنان به نفع خدمت رسانی شایسته تر به مددجویان فعلی در حال آموزش در این مجموعه بهره برد.لذا تشکیل انجمن فارغ التحصیلان پلی خواهد بود بین خدمت در رعد الغدیر و آینده ای روشن برای فردای توان یابان در جامعه آنهم با همت و همراهی خود آنها.

فراهانی در خاتمه از برنامه های ویژه این روز گفت: ضیافت ناهار و اجرای برنامه هایی چون برگزاری مسابقات ورزشی همچون دارت و ویلچر رانی و سایر  برنامه های فرهنگی جز سرفصلهایی اجرایی گردهمایی می باشد و تمام تلاش خادمین رعد الغدیر  برای آن روز ، ثبت یک روز به یاد ماندنی در اذهان خواهد بود.

وی همچنین از کلیه فارغ التحصیلان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر تقاضا کرد تا به منظور هرچه بهتر برگزارشدن این مراسم از روز شنبه ۲۲/۱/۹۴ تا روز پنج شنبه ۲۷/۱/۹۴ فرصت خواهند داشت تا همه روزه در ساعات اداری برای ثبت نام و دریافت ژتون با شماره تلفن ۶۶۳۰۵۳۵۲ الی ۴ داخلی ۲ تماس گرفته و ثبت نام نمایند ./

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر