گردهمایی توان یابان دراردوگاه شهید میرحسینی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روابط عمومی: اردوی دو روز ه فرهنگی تفریحی توانیابان؛ در مهرماه سال جاری برگزار می شود .

معصومه فراهانی (مدیر روابط عمومی رعد الغدیر ) از برپایی اردوی دو روزه توان یابان در اردوگاه فرهنگی تفریحی شهید میر حسینی در بوستان چیتگر خبر داد و گفت: این اردو در اوایل مهرماه سال جاری و با حضور ۲۵۰ نفر از توان یابان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و همراهان آنها برگزار می شود .
در این اردو امکان اقامت شبانه و استفاده رایگان توان یابان از کلیه امکانات فرهنگی، ورزشی و تفریحی اردوگاه اعم از استخر،سالن چند منظوره ورزشی، تیر اندازی، راپل، پینت بال، نمایش فیلم و… برای توان یابان و همراهان آنها مهیا شده است.
وی با اعلام توضیحات بیشتری گفت: با مساعدت قرارگاه جهادی امام رضا(ع) و با پیگیری یکی از اعضای داوطلب و همیار این موسسه؛ اقدامات لازم برای واگذاری رایگان اقامتگاه و امکانات رفاهی آن صورت یافته و اینک توان یابان در حال ثبت نام برای شرکت در این اردو می باشند .
این اردو پنج شنبه و جمعه؛ یکم و دوم مهرماه سال جاری برگزار می شود و توان یابانی که علاقمند به شرکت در این اردو می باشند می توانند تا ۲۰ شهریور ماه برای ثبت نام، به واحد روابط عمومی موسسه مراجعه نمایند .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر