گردهمایی توان یابان دراردوگاه شهید میرحسینی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روابط عمومی: اردوی دو روز ه فرهنگی تفریحی توانیابان؛ در مهرماه سال جاری برگزار می شود .

معصومه فراهانی (مدیر روابط عمومی رعد الغدیر ) از برپایی اردوی دو روزه توان یابان در اردوگاه فرهنگی تفریحی شهید میر حسینی در بوستان چیتگر خبر داد و گفت: این اردو در اوایل مهرماه سال جاری و با حضور ۲۵۰ نفر از توان یابان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و همراهان آنها برگزار می شود .
در این اردو امکان اقامت شبانه و استفاده رایگان توان یابان از کلیه امکانات فرهنگی، ورزشی و تفریحی اردوگاه اعم از استخر،سالن چند منظوره ورزشی، تیر اندازی، راپل، پینت بال، نمایش فیلم و… برای توان یابان و همراهان آنها مهیا شده است.
وی با اعلام توضیحات بیشتری گفت: با مساعدت قرارگاه جهادی امام رضا(ع) و با پیگیری یکی از اعضای داوطلب و همیار این موسسه؛ اقدامات لازم برای واگذاری رایگان اقامتگاه و امکانات رفاهی آن صورت یافته و اینک توان یابان در حال ثبت نام برای شرکت در این اردو می باشند .
این اردو پنج شنبه و جمعه؛ یکم و دوم مهرماه سال جاری برگزار می شود و توان یابانی که علاقمند به شرکت در این اردو می باشند می توانند تا ۲۰ شهریور ماه برای ثبت نام، به واحد روابط عمومی موسسه مراجعه نمایند .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر