گروگر در مقابل چشمان توانیابان اکران شد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران
گروگر در مقابل چشمان توانیابان اکران شد.
ظهر دیروز شنبه ۲۲ آبانماه سال جاری، جمعی از توانیابان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با حضور در پردیس سینمایی چارسو به تماشای گروگر رفتند.
گروگر عنوان فیلم مستندی است که به کارگردانی مصطفی آل احمد در سال جاری تهیه شده است. این فیلم به مدت ۲۳ دقیقه روایتگر زندگی یک معلول ضایعه نخاعی گردنی می باشد که در کش و قوس زندگی روزمره خود هرر وز با کبوتران در حال پرواز، اوقات خود را می گذراند و به روایت زندگی خویش می پردازد.

مصطفی آل احمد در تعریف نام این فیلم کوتاه می گوید:گروگر اسم فاعل و از ریشه گرو است . این فیلم تصویری است از زندگی افرادی که به نظر می رسد خود و دیگران را به گرو گرفته اند.
در این برنامه که با استقبال شایسته محمد آفریده (مشاور دبیر و عضو شورای سیاستگذاری جشنواره ) و کارگردان فیلم همراه بود، توانیابان ضمن پذیرایی، از هدایای ویژه این جشنواره نیز بهره مند شدند.a

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر