طی یک سال گذشته انجام شد؛
یک هزار و ۴۵۱ نفر خدمات رایگان دندانپزشکی در موسسه رعد الغدیر دریافت کردند

واحد دندانپزشکی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با ارائه خدمات دندانپزشکی کاملا رایگان و با کیفیت، نقش مهمی در ارائه درمان ها و مراقبت های دندانپزشکی دسترس پذیر برای افراد دارای معلولیت را ایفا می کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، این کلینیک با برخورداری از سه یونیت دندانپزشکی و سایر تجهیزات حرفه ای لازم در محیطی مناسب سازی شده و بهداشتی، نسبت به ارائه خدماتی مانند: معاینه، جراحی، کشیدن، عصب کشی، جرم گیری و عکس دندان به افراد دارای معلولیت فعالیت دارد و به آنها کمک می کند تا از درمان مورد نیاز خود بهره مند شوند و با کسب آگاهی و آموزشهای لازم از بروز مشکلات بیشتر دهان و دندان جلوگیری کنند.

مشارکت خیرین در تامین مواد و ابزارها و نیز پشتیبانی هزینه های این مرکز، همچنین حضور جمعی از متخصصین دندانپزشک که به صورت افتخاری و داوطلبانه در این کلینیک فعالیت دارند، این مرکز را به مرجع تخصصی ارائه خدمات دندانپزشکی برای افراد معلول جسمی حرکتی در کشور مبدل کرده است.

بر اساس این گزارش: واحد دندانپزشکی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در سال گذشته یک هزار  و ۴۵۱ نفر از افراد دارای معلولیت را پذیرش کرده است.

همچنین طی سال گذشته ۴۷۲ مورد کامپوزیت، ۴۰۲ مورد آمالگام، ۲۰۱ مورد عصب کشی، ۱۱۰ مورد معاینه، ۲۲۳ مورد جرمگیری ۲۶۰مورد کشیدن و ۴ مورد قالب گیری در این مرکز به طور رایگان صورت گرفته است.

عزیران می توانند به صورت تلفنی با شماره ۰۲۱۶۶۰۱۶۴۱۴ نوبت خود دریافت کنند. در حال حاضر این مرکز واقع در خیابان آزادی – خیابان جیحون – خیابان شهید بهنود – پلاک ۱۲۱ از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ شنبه تا پنج شنبه پذیرای بیماران است.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

با حضور رئیس هیئت مدیره رعد الغدیر؛
بیست و ششمین مرکز مشابه رعد الغدیر در چابهار به طور رسمی افتتاح شد

بیست و ششمین مرکز رعد الغدیر ( آوای روشنایی چابهار) با حضور علی سلطان زاده رئیس هیئت مدیره، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان، رئیس سازمان بهزیستی، مدیران شهری و اعضای شورای شهر، مدیران مناطق آزاد و جمعی از خیرین روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر