۱۰ نفر از افراد دارای معلولیت مشغول بکار شدند

به دنبال اعلام نیاز یکی از شرکت های خودروسازی برای استخدام و بکارگیری افراد دارای معلولیت ، تعداد ۱۰ نفر از معلولین رعد الغدیر جذب این فرصت شغلی شدند.

به گزارش روابط عمومی رعدالغدیر: در اقدامی اخیر یکی از شرکتهای خودرو سازی که در راستای تحقق اخلاق سازمانی و عمل به مسئولیت اجتماعی ایشان انجام شد، ۱۰ نفر از افراد دارای معلولیتهای شنوایی و جسمی حرکتی مشغول بکار شدند.

معصومه فراهانی مدیر روابط عمومی رعد الغدیر گفت: تلاش برای تحقق ماموریت رعد الغدیر در زمینه کاهش بیکاری و جذب فرصتهای شغلی پایدار به نفع اشتغالزایی توانیابان از جمله رویکردهای جدی رعد الغدیر می باشد.
به همین منظور به دنبال اعلام نیاز شرکت خودرو سازی بلافاصله اقدامات لازم برای معرفی نیروی کار به شرکت اجرا و مراحل مصاحبه و گزینش توانیابان به صورت متمرکز و با حضور کارشناسان دو مجموعه در محل رعد الغدیر انجام شد.

معلولان گزینش شده پس از گذراندن مراحل اداری طی مراسم رسمی با حضور مدیر عامل رعد الغدیر از محل کارخانه بازدید کرده و در جلسه ای با حضور مدیران شرکت خودرو سازی شرایط کار برایشان تشریح و از ابتدای هفته جاری به صورت رسمی مشغول بکار شدند.

ایشان در ادامه افزود: با مساعدت شرکت خودرو ساز به منظور رفاه حال توانیابان پذیرش شده، سرویس ایاب و ذهاب نیر برای اشتغال یافتگان در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه از استقبال این شرکت از استخدام تعداد بیشتری از توانیابان خبر داد و افزود : با نظر مساعد مدیر عامل این شرکت خودرو سازی قرار است تا با راه اندازی سایتی ویژه بانوان در آینده ای نزدیک امکان اشتغال بانوان دارای معلولیت نیز در این شرکت فراهم شود.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر