۶ دستگاه کامپیوتر برای اشتغال افراد دارای معلولیت تهیه شد

روابط عمومی رعد الغدیر : در اقدامی خداپسندانه و با همراهی خیرین در کمپین سهام مهربانی، در بخش تامین تجهیزات برای اشتغال افراد دارای معلولیت، تعداد۶ دستگاه کامپیوتر تامین و خریداری شد.
معصومه فراهانی با ارائه گزارشی از روند فعالیت کمپین سهام مهربانی گفت: این کمپین که در حال حاضر نوبت نهم آن در حال اجراست، از نیمه بهمن ماه سال جاری آغاز و کماکان ادامه دارد.
وی در خصوص اهداف و برنامه های اجرایی این کمپین گفت: این کمپین دو هدف مهم را دنبال می نماید. هدف اول ما تلاش موثر از طریق جلب مشارکتهای خیرین به منظور تامین تجهیزات لازم برای اشتغال افراد دارای معلولیت در دو زمینه اپراتوری مراکز تماس و خیاطی می باشد که از مهارت لازم برای احراز شغل برخوردارند ولی به دلیل مسائل مالی امکان تامین و دسترسی به تجهیزات شغلی را ندارند .
با مشارکت خیرین و تلاشهای صورت یافته موفق شدیم تا در فاز نخست، بودجه لازم برای خرید تجهیزات لازم در بخش مراکز تماس را تامین و آن را در اختیار متقاضیان شغلی این بخش قرار دهیم . تعداد ۶ دستگاه کامپیوتر شامل مانیتور، کیس،موس، کیبورد و هد ست از جمله اقلامی است که به این منظور تهیه شده است.
وی در تکمیل تصمیمات کمپین سهام مهربانی ۹ در بخش اشتغالزایی گفت :در ادامه تحقق اهداف کمپین در بخش اشتغال و حمایت از توانمند سازی اجتماعی و حرفه ای افراد دارای معلولیت ؛ کماکان به دنبال تامین منابع لازم برای خرید دو دستگاه چرخ خیاطی راسته دوز برای واگذاری و آغاز به کار دو نفر از معلولین دارای مهارت در زمینه چرخ کاری از طریق تامین کار دوخت از سوی موسسه رعد الغدیر برای آنها ،و اجرای کار توسط ایشان به صورت دورکاری (کاردرمنزل) هستیم .
فراهانی با بر شمردن هدف دیگر این کمپین گفت: هدف بعدی ارتقای حوزه سلامت ، درمان و توانبخشی رعد الغدیر و رفع نیازهای فردی توان یابان در این زمینه می باشد .
به همین منظور یکی از موضوعاتی که در این کمپین موفق به تامین آن شدیم تهیه ۵ دستگاه ویلچر مناسب دستشویی و حمام و ویلچرارتوپدی برای توانیابان با وضعیت معلولیت شدید می باشد که با حمایت خیرین خریداری و به آنها واگذار شد .
ایشان در همین رابطه گفت: با مشارکت یکی از خیرین بودجه لازم برای تامین مواد دندانپزشکی توانیابان در سال ۱۴۰۰ تامین شده است وتنها بخش باقیمانده در قسمت دندان پزشکی، تامین یونیت دندان پزشکی است .
ایشان با ارائه توضیحات بیشتری از مرکز دندان پزشکی رعد الغدیر افزود : مرکز دندانپزشکی این موسسه از سال ۱۳۸۰ با مشارکت خیرین به منظور ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به افراد دارای معلولیت کار خود را با دریافت ۳ دستگاه یونیت اهدایی مستعمل آغاز نمود. اینک با گذشت ۱۰ سال و افزایش حجم بالای بیماران مراجعه کننده تصمیم داریم تا به منظور نوسازی ناوگان درمانی با رویکرد رفاه درمانی بیشتر برای بیماران و پزشکان داوطلبی که با این موسسه همکاری افتخاری دارند ، یک دستگاه یونیت نو برای این مرکز خریداری نمائیم .
روابط عمومی رعد الغدیر در خاتمه ضمن تشکر مجدد از حضور پر خیر و برکت خیرین که همواره سایه لطف و همراهیشان این موسسه را شامل شده است گفت: فرصت این کمپین تا زمان نهایی شدن تمام اهداف آن ادامه خواهد داشت و خیرین عزیزی که به واسطه این خبر در جریان این کمپین قرار گرفتند؛ در صورت تمایل می توانند حمایتهای خود را به شماره کارت بانک پارسیان ۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۰۰۹۳۰ نزد بانک پارسیان به نام رعد الغدیر واریز نمایند و رسید مشارکت خود را به واحد مشارکتهای مردمی رعد الغدیر با شماره تماس ۰۹۳۸۹۶۳۴۶۲۸ به اشتراک بگذارند .
شماره شبای بانک پارسیان رعد الغدیر به قرار زیراست :
IR120540106402100018669004

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر