تقدیر از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر توسط کمیسیون مسئولیت اجتماعی اتاق ایران

نشست تخصصی کمیسیون مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق بازرگانی ایران با موضوع سازمان های مردم نهاد و کارآفرینی اجتماعی روز یکشنبه در محل این اتاق برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی، نشست تخصصی کمیسیون مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق بازرگانی ایران با موضوع سازمان های مردم نهاد  با حضور محمود اولیایی رئیس کمیسیون مسئولیت اجتماعی اتاق ایران، علی ربانی مشاور اجتماعی شرکت ملی پتروشیمی ایران، کریمی معاونت مرکز پیام موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و اکبر رجبی مدیرعامل موسسه طلوع بی نشان ها به عنوان نمایندگان سازمان های مردم نهاد و دیگر اعضای سازمان های مردم نهاد برگزار شد.

در این جلسه، کریمی مدیر مرکز  تماس موسسه رعد الغدیر ضمن ارائه گزارش به شرح اقدامات و فعالیت های این موسسه در ۲۰ سال گذشته تاکنون پرداخت.

در انتهای این جلسه از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و موسسه طلوع بی نشان ها به عنوان سازمان های مردم نهاد و کارآفرینان  موفق از طرف کمیسیون مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی ایران تقدیر به عمل آمد.

 

 

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر