۳،۲،۱ شمارش معکوس تا آغاز یک سفر

در آستانه شروع سفر زیارتی مشهد توان یابان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، به منظور هماهنگی بیشتر زائرین با برنامه سفر وآشنایی با مسئولین اردو ، جلسه ای با حضور مدیر عامل موسسه نیکوکاری رعد الغدیر ، قائم مقام و مدیر مرکز ، جمعی از کارکنان و همیاران این موسسه برگزار شد.
در این جلسه که ساعت :۱۴:۳۰ روز شنبه ۱۱ مهر ماه ۹۴ در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار گردید جمع کثیری از توان یابان و خانواده های آنان حضور یافتند.
در ابتدای جلسه مهندس علی سلطانزاده – مدیر عامل موسسه – ضمن قرائت آیاتی از کلام وحی و خیر مقدم به حضار، نسبت به برخی از آداب زیارت و شرایط زائر در این سفر به ارائه سخن پرداختند.
در ادامه؛ علیرضا آتشک – مدیر و قائم مقام موسسه- به صحبت در باره موضوعات متعدد این سفر پرداخت.
زمان حرکت ،مکان تجمع زائران در بدو سفر، محتوای برنامه سفر، مکان اقامت و ملزومات سفرو… جز مواردی بود که آتشک در بیانات خود به زائرین به آنها اشاره داشت و در خاتمه به معرفی مسئولین اردو پرداخت .
در پایان جلسه زائرین بلیط رفت و کارتهای حرکت خود را دریافت نمودند .

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر